Huhtamaki sponsoruje pierwszy w historii World Coffee Portal CEO Forum. Firma ogłosiła także podjęcie współpracy z Allegra Strategies.

Huhtamaki podejmuje nową współpracę

World Coffee Portal CEO Forum odbędzie się 24 września br. w Nowym Jorku. Globalni specjaliści w branży opakowań często uczestniczą w wydarzeniach branżowych. Nowy Jork to miasto znane z kultury kawy, a utworzenie wydarzenia World Coffee Portal CEO Forum nie tylko prezentuje działalność Huhtamaki i szansę na dalszą współpracę z Allegra Strategies, ale zwraca też uwagę na rozwój globalnej strategii dostaw. Dzięki pozycji globalnej w branży, Huhtamaki ma szansę rozwijać swoją działalność nie tylko na poziomie lokalnym, ale również wypromować markę na całym świecie.

Z tej okazji tego wydarzenia Huhtamaki produkuje specjalne papierowe opakowania do gorących napojów. Podczas imprezy będzie można wypić kawę z kubka o ciekawym projekcie, mającym kultowe logo uśmiechu. Wydarzenie ma zapewnić platformę do wymiany wiedzy i myśli na temat najnowszych trendów w przemyśle kawowym i ich wpływu na rynki światowe. Nowy projekt kubka będzie wyposażony w stylowe, nowoczesne wzory, które tematycznie wpasowane będą w całą imprezę. Wydarzenie zgromadzi najważniejszych przedsiębiorców branży kawowej na świecie, takich jak: Starbucks, Costa Coffee i Square Mile Coffee Roasters. 

Więcej informacji

Źródło: Huhtamaki