Niemiecki producent czekolady wybrał innowacyjne opakowanie od NatureFlex™. Tabliczki czekolady iChoc z najnowszej gamy Vegan Chocolate zapakowane zostaną w specjalną folię NK. Oficjalną premierę opakowania zaplanowano na tegorocznych targach Fachpack.

Nowość od NatureFlex™ na targach Fachpack 2015

Specjalna, przezroczysta folia NatureFlex™ NK wykonana jest z odnawialnej i nadającej się do kompostowania masy celulozowej. Opakowanie zapewnia barierę ochronną przed aromatem i parą wodną, co zapewnia, że czekolada pozostaje na długo w nienaruszonym stanie. Ponadto materiał opakowaniowy posiada cechy niezbędne do łatwej jego obórbki.

Klienci mają teraz możliwość korzystania z kompostowalnej, niemetalizowanej folii opakowaniowej, aby ich produkty posiadały standardy najwyższej jakości. Produkty Vivani iChoc są dostępne w czterech odmianach: White Nougat Crisp, Choco Cookie, White Vanilla, Almond Orange. Czekolady są w 100% ekologiczne, produkowane przy użyciu mleka ryżowego zamiast mleka krowiego, a także nie posiadają żadnych sztucznych barwników i emulgatorów. Ekologiczne składniki, godziwe płace dla dostawców i opakowania ze źródeł odnawialnych są nieodłącznym elementem strategii Vivani iChoc.