W dniu 7 kwietnia 2001, podczas uroczystości w siedzibie firmy PLAST-BOX S.A. w Słupsku, prezes Waldemar Pawlak odebrał z rąk Tomasza Lemma, przedstawiciela Germanischer Lloyd Certification GmbH, Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą EN ISO 9001:2000 o nr QS-2285 HH - "Projektowanie, produkcja i dystrybucja opakowań z tworzyw sztucznych".

Intencją podjęcia decyzji Zarządu o wprowadzeniu systemu ISO 9001:2000 było zapewnienie jak najlepszej organizacji oraz optymalnego zarządzania firmą.

Weryfikacji zgodności stosowanego systemu ze standardami europejskimi dokonała firma o ogromnym doświadczeniu i światowej renomie. Z uwagi na nowość produktu, jakim jest system ISO 9001:2000 na forum międzynarodowym, firma PLAST-BOX otrzymała certyfikat, jako jedna z pierwszych w kraju. Wdrożony w firmie system zarządzania jakością spełnia wszelkie wymagania obowiązujących na świecia norm. Zapewnia profesjonalną obsługę, konkurencyjność cen, a nade wszystko wysoką i stałą jakość oferowanych produktów.

Od momentu podjęcia decyzji przez Zarząd Spółki do zakończenia procesu wdrażania systemu upłynęło 12 miesięcy. Były to miesiące intensywnej pracy całej załogi, ale włożony wysiłek przyniósł oczekiwane efekty, sukces i ogromne zadowolenie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele firmy certyfikującej, władz lokalnych, firm współpracujących, prasy oraz załoga.
Źródło: ''

Komentarze

  • Takie firmy sa juz w EU

    Firmy takie jak Plast-Box i im podobne wykonaly kawal dobrej roboty aby dorownac im podobnym w Uni Europejskiej. Certyfikat Iso 9001-2000 jest dowodem ich profesjonalizmu i zrozumienia zasad jakimi kieruje sie rynek w rozumieniu globalnym. A moze tak rzad Polski postara sie o taki certyfikat, bo ostatnio zarzadzanie nie idzie mu dobrze :)