Innovia Films ma przyjemność zaprezentować najmłodszego członka rodziny Propaream™, ułatwiającą otwieranie opakowań folię Propaream™ T710EO, opracowaną w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wygodę odbiorców w szybko rozwijającym się segmencie rynku papierów ciętych.

Przezroczyste opakowanie ryz papieru to wciąż utrzymująca się tendencja związana z potrzebą optymalnego wyeksponowania towaru podkreślającego jego wysoką jakość. Coraz większą uwagę zwraca się na to by opakowanie ryz papieru pozwalało na różnicowanie marek i ułatwiało identyfikację produktu zapewniając jednocześnie odpowiednią jego ochronę, a materiał doskonale zachowywał się na maszynach pakujących.

Od kilku lat Innovia Films oferuje Propaream™ T710 - przezroczystą, powlekaną akrylem folię OPP o wysokim połysku, która spełnia wszystkie te oczekiwania. Propaream™ T710EO stanowi krok naprzód dając odbiorcom możliwość łatwego i szybkiego otwierania opakowanych ryz papieru dzięki specjalnym „liniom rozdarcia” przebiegającym na całej długości opakowania. Cecha ta pozwala na oszczędność czasu podczas otwierania kolejnych ryz i ładowania ich do większych modeli kserokopiarek.

„Opracowanie folii Propaream™ T710EO pokazuje w jaki sposób Innovia Films odpowiada na zapotrzebowanie rynku udoskonalając popularny już produkt w celu dostarczenia odbiorcom czegoś nowego i o unikatowym charakterze.” – mówi Marc de Roeck, Dyrektor Rozwoju Rynku Opakowań w Innovia Films.

Korzyści, jakich doświadczają odbiorcy, którzy decydują się na wybór Propaream™ T710EO obejmują: możliwość identyfikacji koloru, dzięki przezroczystemu opakowaniu; optymalny efekt wizualny przy wyeksponowaniu produktu na półkach sklepowych; możliwość różnicowania marek i łatwość ich identyfikacji; eliminacja kleju umożliwiająca bardziej czysty proces pakowania i uniknięcie ryzyka wprowadzenia zanieczyszczeń; szerokie spektrum stosowania na maszynach i możliwość szybkiej ich pracy; optymalne podawanie folii na maszynę; łatwe i czyste cięcie; utrzymana stała jakość produktu; zachowanie integralności produktu, zabezpieczenie przed dostępem wilgoci oraz ochrona podczas transportu.

Propaream™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym Innovia Films Group.

Innovia Films Ltd. jest jednym z czołowych producentów dwuosiowo orientowanych folii polipropylenowych (BOPP) i folii celulozowych (Cellophane™), posiadającym zakłady produkcyjne w Wielkiej Brytanii (miescowość Wigton, Cumbria), USA, Belgii i Australii.

Jako producent zajmuje wiodącą pozycję na rynku etykiet i folii specjalnie zabezpieczanych jak również folii opakowaniowych powlekanych, do owijania, a także biodegradowalnych i kompostowalnych oferowanych pod marką NatureFlex™. Zatrudnia około 1400 pracowników na całym świecie (z tego 900 osób w zakładzie propdukcyjnym w Wigton, Cumbria).


Źródło: ''