Taśmy polipropylenowe SEKISTRAP

Taśma polipropylenowa to produkt stosowany do zabezpieczania, spinania i stabilizowania towaru na czas jego magazynowania i transportu. Na rynku dostępne są różnorodne modele, które są odpowiednie zarówno do ręcznego, jak i maszynowego...

Komentarze: 0

TOP OFERTA: Automatyczna maszyna spinająca F-18

Japońska maszyna pakująca F-18 produkcji Strapack Corporation, to jedna z propozycji oferowanych przez firmę ScanPack, ciesząca się na świecie opinią najszybszej maszyny bandującej - spinającej taśmą polipropylenową.

Komentarze: 0

TOP OFERTA: Akumulatorowy napinacz OR-T 260

Napinacz ORGAPACK OR-T 260 z oferty firmy ScanPack to urządzenie zasilane baterią, przeznaczone do lekkiego opasania delikatnych towarów na paletach przy pomocy taśmy z polipropylenu (PP) lub poliestru (PET).

Komentarze: 0

TOP OFERTA: Maszyna spinająca RQ-8YAO

Przedstawiamy kolejną propozycję z oferty firmy ScanPack - automatyczną maszynę spinającą RQ-8YAO, japońskiego producenta Strapack, do pionowego spinania towaru na paletach taśmą polipropylenową lub poliestrową.

Komentarze: 0

TOP OFERTA: Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360

Poznaj niezawodną maszynę wszechstronnego zastosowania z oferty ScanPack - Akebono OB-360, przeznaczoną do bandowania delikatnych produktów i opakowań taśmą foliową lub papierową z warstwą zgrzewalną PE.

Komentarze: 0

StraPack F-18FB - najszybsza automatyczna maszyna spinająca

StraPack Corporation to producent wysokiej jakości, nowoczesnych maszyn bandujących - spinających taśmami z tworzyw sztucznych. Jego siedziba mieści się w Tokio, a fabryki zlokalizowane są w Japonii, Tajlandii oraz USA. W tej ostatniej...

Komentarze: 0