Podsumowanie targów Warsaw Pack 2018!

W dniach 27 lutego - 1 marca 2018 roku, na terenie Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie, odbyła się III edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań - Warsaw Pack 2018.

Komentarze: 0

API Folie Polska na targach Packaging Innovations 2018 w Warszawie

API Folie Polska, lokalny oddział API Group – producenta specjalistycznych folii, laminatów i rozwiązań holograficznych dedykowanych m.in. branży opakowaniowej, po raz kolejny weźmie udział w targach Packaging Innovations 2018 w Warszawie....

Komentarze: 0

Sun Chemical przejmuje dział Metal Deco firmy PPG

Sun Chemical poinformował o przejęciu działu rozwiązań do dekorowania metali (Metal Deco) od PPG – amerykańskiego producenta i dostawcy farb, powłok oraz materiałów specjalistycznych. Obie firmy od wielu lat łączy partnerska...

Komentarze: 0

O-I: Nowa odsłona e-katalogu

Owens Illinois, Inc. (NYSE: OI) Europe wprowadza nową wersję katalogu online z szeregiem korzyści dla użytkownika, wykraczającą daleko poza prosty katalog produktów, prezentujący możliwości szkła.

Komentarze: 0

Nowość w ofercie Masterchem: opakowania dla e-liquidów

W ofercie Masterchem, jednego z czołowych polskich producentów opakowań PET, pojawiły się nowe produkty - bezpieczne, wygodne i funkcjonalne opakowania do produktów liquidowych dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i tytoniowej!

Komentarze: 0