Zapij Małego Głoda razem z nowością od Danio

Danio Shake It to nowość w innowacyjnym, wygodnym opakowaniu, którą można mieć zawsze przy sobie. Odmieniony produkt jest dostępny w sprzedaży w dwóch smakach: waniliowym i truskawkowym.

Komentarze: 0

100% ekologii w kartonie od Tetra Pak

Na początku roku Tetra Pak wypuściła na rynek pierwszy karton do napojów wykonany w całości z roślinnych, odnawialnych materiałów opakowaniowych. Tetra Rex Bio to już kolejna innowacja.

Komentarze: 0

Nescafé Azera w nowej puszce

Crown Aerosols and Speciality Packaging Europe wyprodukowała sześć misternie zdobionych puszek dla Nescafé Azera. Nowa kampania ma wspomóc działania jednej z wiodących marek kawy na świecie.

Komentarze: 0

Unikalny produkt z Dynamark Effect

Firma Ball wypuściła na rynek kolejną odsłonę technologii nadruku Dynamark Effect. Masz dość nudnych, seryjnie produkowanych puszek do napojów? Stwórz indywidualną kreację z najnowszą technologią.

Komentarze: 0

Pudełka kartonowe z bajki od Amazon.com

Nowa odsłona pudełek opakowaniowych od firmy Amazon.com. Dotychczas opakowania nosiły jednie logo przedsiębiorstwa. Zmiana ma odświeżyć nieco wizerunek firmy i jeszcze bardziej spersonalizować pudełka.

Komentarze: 0

Znamy zwycięzców Glassberrier Dasign Awards

Jedna z większych europejskich firm z sektora szklanych opakowań oraz światowy lider w sektorze przemysłu korkowego wręczyli nagrody podczas IV edycji Międzynarodowego Konkursu Projektowania Glassberries Design Awards. W ten sposób doceniani...

Komentarze: 0

Nowa puszka ze słomką już w Polsce

Nowy produkt od firmy Ball zadebiutował na rynku ogólnokrajowym w kwietniu 2015 r. Zintegrowane rozwiązanie puszki ze słomką to zupełna nowość. Jak działa inteligentny mechanizm?

Komentarze: 0