Opakowanie Politech w konkursie Dobry Wzór

Opakowanie na kosmetyki w kremie Orion zdobyło nominacje w konkursie Dobry Wzór 2016. Kategoria wyróżniająca produkt to: "Grafika użytkowa i opakowania". Produkt posiada ogromną liczbę zwolenników, a jego premiera przypadła na rok 2014.

Komentarze: 0

Zapakuj swoje produkty z pomocą DS Smith

Impact Centre DS Smith to miejsce, w którym specjaliści pomogą Ci podjąć decyzję dotyczącą opakowań i zrealizować zamierzone cele. Skorzystaj z warsztatów lub darmowego e-book'a "Opakowanie w marketingu mix".

Komentarze: 0

Nowe etykietowanie na opakowaniach typu skin

Linpac przedstawiła nowy model tacek do pakowania próżniowego typu skin - Rfresh Evolve. Nowe etykiety pomogą podnieść atrakcyjność produktu na półce i wyeksponować kluczowe informacje na jego temat.

Komentarze: 0

Nowe etykiety w Wielkiej Brytanii

Brytyjska służba zdrowia chce walczyć z jednym z największych problemów dotykających prawie 70% Brytyjczyków. RSPH zaapelowało do brytyjskiego rządu o wprowadzenie zmian w oznaczeniach produktów spożywczych.

Komentarze: 0

Limitowana edycja puszek Pilsner Urquell

Pilsner Urquell wprowadził limitowany projekt puszek w stylu retro. Edycja inspirowana jest etykietami z XIX wieku. Cały projekt nawiązuje do historii i dziedzictwa pilzneńskiego browaru. Piwo w limitowanej puszce pojawiło się w na sklepowych...

Komentarze: 0

Nowa owalna miska do potraw na wynos

Tri-Star Packaging opracowała unikalne, nowe, a przede wszystkim ekologiczne opakowanie. Miska jest wytworzona z myślą o środowisku i ze specjalnym uchwytem do łatwiejszego trzymania podczas jedzenie posiłków.

Komentarze: 0

Nowa butelka z wytłaczanym wzorem

Projektanci przedstawiają nowe, szklane opakowanie od Beatson Clark's. Butelka o pojemności 250 ml będzie wytłaczana w czterech niepowtarzalnych wzorach.

Komentarze: 0

Nowa pokrywa do pudełek od Anchor Packaging

Anchor Packaging Inc. prezentuje najnowszy dodatek do swoich baz z linii Culinary Squares. Nowe pokrywki mają zapewnić większą wartość dla operatora. Jednocześnie firma szuka sposobów na poprawę swojego wizerunku przy jednoczesnym...

Komentarze: 0