Laureaci konkursu Dobry Wzór 2012 wybrani!

Po burzliwych obradach międzynarodowe jury pod przewodnictwem Katarzyny Rzehak dyrektor Pionu Promocji IWP przyznało nagrody w tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór.

Komentarze: 0

Kinowa promocja nowej butelki wody Żywiec Zdrój

26 maja w 14 kinach sieci Cinema City w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Bydgoszczy ruszy kolejny etap kampanii promującej butelkę Żywiec Zdrój o pojemności 0,33 l. W cztery wiosenno-letnie weekendy na najmłodszych...

Komentarze: 0

Elegancka puszka Coca-Coli od Ball Packaging Europe.

Smukła puszka Sleek o pojemności 250 ml jest pierwszym tego typu opakowaniem na polskim rynku. Wyprodukowana dla Coca-Cola HBC Polska przez Ball Packaging Europe jest odpowiedzią na wzrastające potrzeby konsumenckie.

Komentarze: 0

FRUGO na outdoorze. Bez ograniczeń.

Już dziś rusza kolejna kampania outdoorowa FRUGO. Na wielkoformatowych siatkach w największych miastach Polski zobaczymy zupełnie nowe oblicze FRUGO. Tym razem bez żadnych ograniczeń!

Komentarze: 0

Nowa grawerowana butelka dla piw premium - Browar Amber

Nowe pszeniczne piwo Pszeniczniak i nowa grawerowana butelka dla piw premium - Browar Amber z pomorskiego Bielkówka, największy z regionalnych w Polsce rozwija dotychczasową strategię. Będzie stawiał na sprzedaż piw z segmentu premium.

Komentarze: 0

LECH PREMIUM WPROWADZA BUTELKĘ LECH EASY GRIP TM

Ma smukłą sylwetkę i specjalny tłoczony uchwyt, dzięki któremu mocno trzyma się w dłoni. Marka Lech Premium wprowadziła właśnie do sklepów piwo w nowej butelce. Bardziej „chwytliwej“, przyciągającej wzrok nowoczesną etykietą....

Komentarze: 0

Czteryczwarte dla nowych kisieli Delecty

Czteryczwarte Brand Design zaprojektowało nową linię deserów Delecta – kisiele Owocowy Kubek z kawałkami owoców. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom graficznym projektantom udało się wyróżnić produkt na tle konkurencji.

Komentarze: 0