Przewodnik po znakowaniu: znakowanie laserowe w przemyśle

Laserowe znakowanie w przemyśle staje się standardem zarówno ze względu na walory estetyczne, jak i funkcjonalność tego rozwiązania oraz wymogi prawne. Tworzenie tego typu oznaczeń na produkcie staje się wizytówką producenta, która...

Komentarze: 0

TOP OFERTA: Akumulatorowy napinacz OR-T 260

Napinacz ORGAPACK OR-T 260 z oferty firmy ScanPack to urządzenie zasilane baterią, przeznaczone do lekkiego opasania delikatnych towarów na paletach przy pomocy taśmy z polipropylenu (PP) lub poliestru (PET).

Komentarze: 0

TOP OFERTA: Automatyczna maszyna spinająca F-18

Japońska maszyna pakująca F-18 produkcji Strapack Corporation, to jedna z propozycji oferowanych przez firmę ScanPack, ciesząca się na świecie opinią najszybszej maszyny bandującej - spinającej taśmą polipropylenową.

Komentarze: 0

Mniej uszkodzonych opakowań dzięki technologii X-ray Ishida

Stosowanie folii metalizowanej do pakowania żywności uniemożliwia producentom kontrolę jakości przy pomocy powszechnych detektorów metalu. Alternatywą jest technologia inspekcji X-ray Ishida, która nie tylko skutecznie wykrywa najdrobniejsze...

Komentarze: 0

Bezdotykowy Podajnik Kubków MAXCUP

Kram Fc wprowadza na rynek nową grupę produktów, mającą zwiększyć bezpieczeństwo klientów spożywających gorące napoje w miejscach publicznych.

Komentarze: 0