Co to jest banderolowanie?

Pakowanie produktów to złożony proces. W zależności od towarów i ich zastosowania należy dobrać odpowiednią metodę oraz opakowanie. Postaw na wydajność i ekologię z technologią banderolowania.

Komentarze: 0

Innowacyjne plastomery od BOPS

Koattro KT AR i Koattro KT MR to nowa rodzina plastomerów w ofercie Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Innowacyjna oferta skierowana jest do polskich przetwórców poliolefin.

Komentarze: 0

Nowe rozwiązanie od Storopack

Producent opakowań ochronnych, Storopack wprowadza na rynek nową maszynę, która wytwarza wypełniacze do ochrony towarów w małych i średnich opakowaniach - PAPERplus®.

Komentarze: 0

Innowacje do Ishida minimalizują odpady żywnościowe

Ishida Europe wprowadza na rynek zupełnie nowy wykrywacz nieszczelności. Rewolucyjny produkt ma pomóc producentom żywności zminimalizować psucie się produktów w opakowaniach detalicznych.

Komentarze: 0

Oszczędne uszczelniacze Tray na targach PPMA 2015

Podczas tegorocznych targów firma Packaging Automation Ltd zaprezentuje całkowicie elastyczne elementy tac przeznaczone do uszczelniania folii, taśm lub pokryw z tworzyw sztucznych.

Komentarze: 0

Nowość od NatureFlex™ na targach Fachpack 2015

Niemiecki producent czekolady wybrał innowacyjne opakowanie od NatureFlex™. Tabliczki czekolady iChoc z najnowszej gamy Vegan Chocolate zapakowane zostaną w specjalną folię NK. Oficjalną premierę opakowania zaplanowano na tegorocznych...

Komentarze: 0

Opakowanie umożliwiające podgrzewanie jego zawartości?

Frito-Lay, producent jednych z najbardziej popularnych zimnych przekąsek, złożył do Europejskiego Urzędu Patentowego wniosek o opatentowanie opakowania umożliwiającego podgrzewanie jego zawartości w mikrofalówce. Wynalazek służyć może...

Komentarze: 0

Integracja drukarki z maszyną pakującą typu flow-pack

Producenci flow-packów by sprostać oczekiwaniom Klientów i wyróżnić swoje urządzenia, nieustannie ulepszają swoje maszyny wprowadzając coraz to szybsze modele, które mają jeszcze bardziej zwiększyć efektywność w zakładach...

Komentarze: 0