Rodzaje worków typu BIG BAG

Worki typu BIG BAG przeznaczone są do pakowania różnorodnych produktów, w zależności od ich wymiaru, udźwigu czy gramatury. Zobacz zastosowanie poszczególnych wersji.

Komentarze: 0

Zalety paletyzatora wysokopoziomowego płytowego Ilerpal firmy TMI

Paletyzatory Ilerpal oferowane przez firmę "Alima-Pack Systemy Pakowania", wyłącznego przedstawiciela TMI, zostały zaprojektowane, by zapewniać maksymalną wydajność i minimum prac konserwacyjnych, a także gwarantować niskie zużycie...

Komentarze: 1

Gatunki do wytłaczania folii i termoformowania od BOPS

Oferta Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. obejmuje szeroki wachlarz gatunków polipropylenu (PP) Moplen typu homo, kopo i random. Umożliwiają one wytłaczanie m.in. grubych folii do termoformowania oraz płyt korugowanych i pełnych.

Komentarze: 0

System pakowania produktów flow-pack

Pakowanie nie musi być długim i kosztownym procesem. Technologia pakowania flow-pack zapewnia precyzyjne zabezpieczenie produktu i w łatwy sposób przyspiesza proces pakowania i wysyłki towarów.

Komentarze: 1

Na czym polega kaszerowanie?

Kaszerowanie jest bardzo popularną metodą uszlechetnienia druku, która możliwa jest nawet w domowych warunkach. Pomaga to nadać produktom estetyczny wygląd.

Komentarze: 0

Proces produkcji tektury falistej

Tektura to najgrubszy materiał papierniczy powstający przez sklejenie kilku warstw masy papierniczej. Do jej produkcji wykorzystuje się grube włókna ścieru drzewnego, szmat, makulatury. Tektura nadaje się do druku offsetowego oraz...

Komentarze: 0