Karim Rashid - czyli ogrzewające opakowanie do mleka.

Międzynarodowy designer Karim Rashid zawsze uważał, że mleko dla dzieci powinno być ogrzane bez użycia elektryczności, w każdym miejscu i czasie. Wymyślił więc bardzo stylowa butelkę, której wystarczy tylko temperatura ciała do...

Komentarze: 2

Medi Kwiat - opakowanie dla medycyny.

Łykanie proszków nie jest najprzyjemniejszymi rzeczami na świecie. Kwiat Tabletka ma tabletki ułożone w formę uroczych kwiatów.

Komentarze: 0

Butelka "360" z papieru na wodę.

Nowa butelka "360" z papieru, stworzona przez Brandimage, to 100% surowców odnawialnych i jest przedstawiona jako nowy i dobry wybór do zastąpienia zanieczyszczających środowisko plastikowych butelek.

Komentarze: 0

Innowacyjne opakowanie “Fresh”

James Dyson nie lubił znajdować zepsutego mleka w swojej lodówce zwłaszcza rano, postanowił zatem stworzyć takie opakowanie, które maksymalnie przedłuży jego żywotność. Stworzył “Fresh” dzięki któremu mleko ma znikomy kontakt z...

Komentarze: 0

Heineken - szklane cegły

Czasami najlepsze pomysły to te zaczerpnięte z przeszłości. Szklane cegły Heineken są idealne do składowania, zajmują znacznie mniej miejsca niż tradycyjne.

Komentarze: 0

Wielorazowe kubki na kawę KeepCup

KeepCup, australijski kubek do kawy wielorazowego użytku, powstał specjalnie z myślą o fascynatach kawy na wynos w kawiarniach sieciowych, którzy codziennie przyczyniają się do powiększania się stert zużytych, jednorazowych opakowań.

Komentarze: 0

Ekologiczne butelki na wodę "I LOHAS"

Nowa, ekologiczna woda mineralna Coca-Coli wprowadzona na rynku japońskim to kolejny przykład tworzenia kategorii produktowej odchodzącej od oferowania konsumentowi cech funkcjonalnych, na rzecz korzyści emocjonalnych.

Komentarze: 0