Kawa rozpuszczalna w plastiku.

Projektant Im Heo Jeong wprowadza nowy sposób parzenia kawy, która z pewnością odtworzy cały świat na nowe sposoby opakowań do różnych napojów.

Komentarze: 1

Wyróżnij się... ekskluzywne etykiety na szkło

Wyjątkowość wcale nie musi być kosztowna, coraz częściej zależy jedynie od kreatywności. Nowoczesne technologie drukowania etykiet samoprzylepnych umożliwiają produkcję nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Komentarze: 0

SaltPepper Brand Design dla Beckersa

Agencja brandingowa SaltPepper Brand Design zaprojektowała nowe opakowania farb Väggfärg White, Väggfärg Colour i Lackärg Metal&Wood.

Komentarze: 0

Cisowianka Perlage i Fryderyk Chopin

Jeszcze w marcu do sprzedaży trafi Cisowianka Perlage z etykietą z wizerunkiem Chopina. Projekt wykonał wybitny polski artysta grafik Andrzej Pągowski. W ten niecodzienny sposób Cisowianka chce uczcić rocznicę urodzin wielkiego muzyka....

Komentarze: 0

Pochłaniacze tlenu

Pomysłowe opakowanie dostosowane do podgrzewania w kuchence mikrofalowej wydłuża trwałość przechowywania w warunkach niechłodzonych jednej z nowych serii produktów Greenseas® firmy H.J. Heinz Company Australia Limited („Heinz...

Komentarze: 0

Vintage 3 - najbardziej ekskluzywne piwo świata wyznacza trendy

Grupa Carlsberg wprowadziła na rynek duńskie piwo Vintage 3. Jest to trzecia i ostatnia edycja najbardziej luksusowej trylogii piwnej na świecie – trylogii, która stanowi połączenie browarnictwa najwyższej próby z innowacyjną sztuką.

Komentarze: 0

Filtr w butelce na wodę.

Zaprojektowana przez Karima Rashid wyprodukowana przez Move Collective LLC stylowa butelka która jednocześnie spełnia funkcję filtra do wody.

Komentarze: 0

Jednorazowy imbryk do herbaty czy żółta łódź podwodna?

Konstantin Kharlov z The British Higher School of Art and Design (Moskwa) stworzył unikalną koncepcję. Nowych dyspozycyjny jednorazowy czajnik rozleje wspaniale herbatę za każdym razem, w domu czy w pracy, na wycieczce lub pikniku.

Komentarze: 1

Stylowe i zmysłowe Carlo Rossi na Dzień Kobiet

Ulubiona marka wina Polaków - Carlo Rossi – przygotowała wyjątkowy prezent dla kobiet. Czerwone wino Carlo Rossi w specjalnie zaprojektowanej, eleganckiej kobiecej kreacji - jedwabnej sukni w kolorze głębokiej czerwieni - doskonale...

Komentarze: 0