TOP OFERTA: Atomizer Mark VII® Max Style

Firma KOMOS, jako generalny przedstawiciel firmy SILGAN DISPENSING w Polsce - producenta zamknięć dozujących, zachęca do zapoznania się z nowym modelem atomizera Mark VII® Max Style.

Komentarze: 0

Elastyczność X-ray Ishida dla małych opakowań

Elastyczna i wszechstronna technologia inspekcji rentgenowskiej Ishida okazała się idealnym rozwiązaniem dla wymagań dotyczących kontroli jakości w Hügli - międzynarodowej firmie przemysłu spożywczego w Zàsmuky w Republice Czeskiej.

Komentarze: 0

TOP OFERTA: Internesta - pojemnik dla e-grocery

Pojemnik Internesta, stworzony z myślą o sieciach handlowych do obsługi zamówień online, to najnowsza propozycja z oferty Georg Utz Sp. z o.o. – producenta systemów wielokrotnego użytku z tworzywa sztucznego dla logistyki i magazynowania.

Komentarze: 0

Orbicote – rewolucja w procesie marynowania!

Ishida Europe opracowała unikatowy system marynowania produktów białkowych, takich jak mięso, drób i ryby, pozwalający na uniknięcie bałaganu i odpadów, które tradycyjnie towarzyszą temu procesowi.

Komentarze: 0

Szwedzkie klopsiki Mamma Scans z zamknięciem EL-ZIP®

Zmiany, które zachodzą w społeczeństwie oraz zachowania konsumenckie mają bardzo duży wpływ na opakowania produktów żywnościowych. Jedną z odpowiedzi na nowe wymagania rynku jest zmniejszanie się tychże opakowań – co z kolei powoduje...

Komentarze: 0