Czteryczwarte tworzy nowy Garden

W wyniku wygranego przetargu Czteryczwarte Brand Design przeprowadziło dla Agros Nova redesign napojów Garden. Nowe opakowania wyróżnia wyrazisty koncept graficzny, a efekty pracy projektantów można już oglądać na półkach sklepowych.

Komentarze: 0

Raz, dwa – i zamknięte! Nowe pojemniki od Paclana

Dobrze zaopatrzona lodówka to nie wszystko. Aby produkty na długo zachowały świeżość i wartości odżywcze, trzeba je odpowiednio przechowywać. Pojemniki Fresh Life marki Paclan znakomicie wywiążą się z tego zadania.

Komentarze: 0

Naturalne znaczy atrakcyjne – Aromatherapybar

Aromatherapybar to linia ekskluzywnych kosmetyków naturalnych. Nowy wizerunek marki jest odzwierciedleniem ich składu - firma Pachnidło Trade stawia na produkty wysokiej jakości, w pełni naturalne i produkowane bez konserwantów.

Komentarze: 0

Keczupurek firmy Kamis zaprojektowany w Czteryczwarte

Najnowszym efektem współpracy Czteryczwarte Brand Design z firmą Kamis SA jest projekt nowego keczupu dla dzieci. Produkt o nazwie Keczupurek został w całości stworzony przez projektantów i specjalistów od namingu z Czteryczwarte. Prace...

Komentarze: 0

Nowy design impregnatów Valtti

Produkty do malowania i impregnacji zewnętrznych powierzchni drewnianych Tikkurila Valtti zyskały nowoczesny elegancki design. Zmiana dotyczy opakowań, podkreślających wszystko to, co w skandynawskim wzornictwie najlepsze: oszczędność,...

Komentarze: 0

Agencja Delikatessen dla Kotányi

Agencja brandingowa Delikatessen zaprojektowała nowe opakowania dla linii przypraw Kuchnia Polska marki Kotányi.

Komentarze: 0

Słodka Chwila w nowej szacie graficznej

Studio DN Design Group zaprojektowało opakowania edycji specjalnej pysznych kisieli z owocami Słodka Chwila. Na rynku królują już desery, które odpowiadają pięciu słodkim emocjom – radości, szczęściu, harmonii, relaksowi i energii.

Komentarze: 0